INCUDEMY YAZ KAMPI TAKVİMİ

Yoğun bir yaz kampı seni bekliyor. Biz elimizden geldiğince sizlere eğitim ve koçluk alanında destek olmaya çalışacağız. Eğitim dışında kalan zamanlarınızda size tahsis edilen alanlarda kendiniz ve ekibiniz ile beraber projeniz üzerinde çalışabileceksiniz.

Yine Teknopark İzmir ve İYTE kampüsünde düzenlenecek olan TECH’N ROLL etkinliğine (2-5 Ağustos 2018) ekip olarak projenizle dahil olacaksın.

Zorunlu hallerde eğitim takvimi bazı ufak değişiklikler gösterebilir; eğitim gün ve saatlerinde düzenleme yapılabilir. Ancak mümkün olduğunca takvime sadık kalmaya çalışacağız.

18-29 Haziran arası tanışma, kaynaşma ve bireysel çalışma ile geçecek. 30 Haziran Cumartesi günü hangi takımda yer alacağınızı açıklayacağız ve ekip olarak bir proje seçeceksiniz.Ardından hep beraber bir kaç eğlenceli takım oyunu oynayacağız.

2 temmuz’dan 31 Ağustosa kadar ekibinle projenizi geliştireceksiniz. Yaz kampının sonunda, 1 Eylül Cumartesi günü projenizi sunacaksınız.

Özetle, kendinizi Survivor’da hissetmeniz için biz elimizden gelen herşeyi yapacağız 🙂

 

Son güncelleme: 06.07.2018

 

INCUDEMY TAKIMLARI

Ad-Soyad Okul Bölüm TAKIM İSMİ
Emine Acar İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Triwi
İrem Kaşıkoğulları İZMİR EKONOMİ ÜNV. Endüstri Mühendisliği Triwi
Zeynep Aylanç İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Triwi
Gökhan Kovanlılar İYTE Matematik Triwi
Ömer Gülen İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. SQERTY
Fatih Hamza İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. SQERTY
İrem Kaya İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. SQERTY
Sezgin Sazlıoğullar İYTE inşaat mühendisliği SQERTY
Engin Arslan Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. ROKET TAKIMI
Burak Kizir Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. ROKET TAKIMI
Önder ŞAHİN Fırat Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. ROKET TAKIMI
Betül Tekne İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. ROKET TAKIMI
Hakan Mert Türkmen YAŞAR ÜNV. Yazılım Mühendisliği ROKET TAKIMI
Özgür Poyraz Yavuz İYTE Makina Müh. P.A.N.D.A
Gizem Sarsınlar İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. P.A.N.D.A
İremnur Kulaksız İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. P.A.N.D.A
Bora SAKTANBER İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. P.A.N.D.A
Ece Özlem Alkan İYTE Matematik P.A.N.D.A
Muhammed Hasan INCE İYTE Matematik P.A.N.D.A
Utku SAVAŞ İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. P.A.N.D.A
Elif Hacısalihoğlu İYTE Matematik P.A.N.D.A
Doğuş Kahyaoğlu İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Nanosoft
Tuğçe Tangüner Beykent Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. Nanosoft
Serpil Civan İZMİR EKONOMİ ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. Nanosoft
Şeref Berk Atik İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Nanosoft
İrem Meşe Nanosoft
Emine Bakali İYTE Fizik Nanosoft
Yunus sezer İYTE Fizik Nanosoft
Merve Tufaner İYTE Matematik MATH
Baransel YILDIZ İYTE Matematik MATH
Oğuzhan Çetinbaş İYTE Matematik MATH
Sabahat Defne Plattürk İYTE Matematik MATH
Kerime Pamuk Çarpan İYTE Matematik MATH
Leyla Akbalık İYTE matematik Legend  Team
Savaş YILDIRIM Ahmet Yesevi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans Legend  Team
Gözde Dereli Boğaziçi Üniversitesi Fizik Legend  Team
ÖMER ALPTUĞ ARDIÇ İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Legend  Team
Murat öz DEÜ Bilgisayar/Yazılım Müh. Legend  Team
ESRA ÖZAYDIN İstanbul Kültür üniversitesi Matematik-Bilgisayar Legend  Team
Irem Kaya İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. IOT
Edip Enes Çakır İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. IOT
Yusuf Oğuzhan Uysal Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. IOT
Emre Can Avcıl İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. IOT
Zeliha Fedayi İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. IOT
Asad Asadzade İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. HİGH FİVE
Yagmur Aslantas DEÜ Bilgisayar Bilimleri HİGH FİVE
Işıl Pınarbaşı İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. HİGH FİVE
Gürkan Türkarslan İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. HİGH FİVE
Oğuz Kağan SARIASLAN İYTE inşaat mühendisliği HİGH FİVE
Nurtaç DEDE İYTE Kimya Mühendisliği GlobalStock
Aslı KUL İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. GlobalStock
SAFA GÜNAY İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. GlobalStock
Eda AZIN İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. GlobalStock
azize karagöz İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. GlobalStock
Anıl Adanır YAŞAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. GlobalStock
Merve Koca MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. FourLeafClover
Naime Deniz İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. FourLeafClover
INTIZAR NAJIMADDINOVA MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. FourLeafClover
Buse İnce İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. FourLeafClover
Metehan Yanık İYTE Matematik ELEVEN
tünay özdiler İYTE matematik ELEVEN
Meltem hamzaçelebioğlu Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisliği ELEVEN
Sinan üremiş MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. ELEVEN
Baran Taylan İYTE Matematik ELEVEN
Enes Furkan Fidan İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. ELEVEN
Egemen GÜNSAY İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Cereyanus
Mehmet Ali Gök İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Cereyanus
Muhammed Aydogdu İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Cereyanus
Oğuzhan Düğüncü İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Cereyanus
ismail kandır İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Cereyanus
Gülenay Kayadibi İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. CARBONSOFT
Övünç Balam DEÜ Bilgisayar/Yazılım Müh. CARBONSOFT
Kevser BAL İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. CARBONSOFT
Onur Ekin Gün Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. CARBONSOFT
Busenur Aktılav İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. BOOKVERSAL
Gökhan Bayrakcı İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. BOOKVERSAL
Deniz Ay İYTE Kimya Müh. BOOKVERSAL
Furkan Emre YILMAZ İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. BOOKVERSAL
Ayşenur ERDEM İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. BOOKVERSAL
Nevzat Tolga Bozdağ DEÜ Ekonometri BADGERS
Mert ÜNALDI İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. BADGERS
Nilnaz AKBAŞOĞULLARI İYTE Şehir Planlama BADGERS
Tunahan YADİGARBİGÜN İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. BADGERS
Eren Can Güleç İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. BADGERS
ceren coşkunışık İYTE Sehir ve bolge planlama BADGERS
Kaan Görmüş İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. AmberSoft
Deniz YARADANAKUL İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. AmberSoft
Seymur Babaşlı İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. AmberSoft

 

INCUDEMY YAZ KAMPI EĞİTİMLERİ

 

13.08 23.07 30.06 18.06
31.08 11.08 21.07 29.06
# Course/Activity Name Code Activity Type A+ A B+ B C+ C D+ D E+ E
1 Business Analysis Foundation BA01 Management Training 3
2 Business Analysis Practitioner BA02 Management Training 3
3 Project Management using PRINCE2 (Processes) PM01 Management Training 4
4 Project Management using PRINCE2 (Practitioner) PM02 Management Training 4
5 Agile Project Management with Scrum (Scrum Foundation) SM01 Management Training 2
6 Agile Project Management with Scrum (Scrum Practitioner) SM02 Management Training 4
7 Time Management TIME Soft Skill Training 2
8 Professional Attitude ATTITUDE Coaching X X X
9 High Performing Teams (Team Building Event) HPT Soft Skill Training 4
10 Meeting Management MM Coaching X
11 Facilitator FA Coaching X X X
12 Microsoft Visual Studio Basics VS Technical Training 6
13 Web App Development (Foundation) WEB01 Technical Training 6
14 Web App Development (Practitioner) WEB02 Technical Training 6
15 Mobile App Development using Xamarin (Foundation) XAM01 Technical Training 6
16 Mobile App Development using Xamarin (Practitioner) XAM02 Technical Training 6
17 Mobile App Development using React Native (Foundation) RN01 Technical Training 6
18 Mobile App Development using React Native (Practitioner) RN02 Technical Training 6
19 How to use Visual Studio Team Services (VSTS) VSTS Technical Training 6
20 C# C# Technical Training 8
21 .Net MVC Development MVC Technical Training 6
22 Industrial Automation & Human Machine Interface Development (Foundation) HMI01 Technical Training 4
23 Industrial Automation & Human Machine Interface Development (Practitioner) HMI02 Technical Training 4
24 Supply Chain Operations Reference (SCOR) (Foundation) SCOR01 Management Training 2
25 Supply Chain Operations Reference (SCOR) (Practitioner) SCOR02 Management Training 3
26 Kaizen/5S K5S Management Training 6
27 SAP ERP Logistics Basics (ERP Modules Overview) ERP-LOG Management Training 8 8
28 SAP ERP Inventory Management Basics ERP-IM Management Training 8 8
29 SAP ERP Sales Basics ERP-SD Management Training 8 8
30 SAP ERP Procurement Basics ERP-P2P Management Training 8 8
31 SAP ERP Shop Floor Basics (Manufacturing Execution) ERP-ME Management Training 8 8
32 SAP ERP Enterprise Asset Management Basics ERP-EAM Management Training 8 8
33 SAP ERP Plant Maintenance Basics ERP-PM Management Training 8
34 SAP ERP Project Management Basics ERP-PS Management Training 8
35 SAP ERP Transportation Management Basics ERP-TM Management Training 8
36 SAP ERP Human Capital Management Basics ERP-HRM Management Training 8 8
37 Networking NW Coaching X X X X
38 Presentation Skills PS Soft Skill Training 8
39 Professional Career Planning PCP Coaching X X X X
40 Personal Strengths PST Coaching X
41 6 Sigma 6S Management Training 3
42 Self Presentation SP Coaching X X
43 Team Leadership TL Coaching 6 6 6 6
44 Microsoft SQL Server Basics MSSQL01 Technical Training 6
45 Microsoft SQL Server Advanced MSSQL02 Technical Training 6
46 Software Test Management & DEVOPS Basics STM Management Training 4
47 IIS Administration IIS Technical Training 3
48 Develop a Team Project PRJ Practice X X X
49 Embedded Systems and Mechatronics Basics ESMB Technical Training 3
50 Data-driven Approach: The Past, Present and Future BIGD Technical Training 3
0 17 38 30 22 29 25 38 51 46

 

Eğitimler, saatleri ve ilişkili olduğu Monovi olgunluk seviyeleri daha sonra değişebilir.

 

 

Incudemy anasayfaya dön

 

INCUDEMY TAKIMLARI

 

Incudemy takımlarımız ve takım üyeleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir. 25 Haziran haftası bu ekiplerde gerekirse değişiklikler yapılabilir. Her takım kendisine bir isim ve bir proje belirleyecek.

Takımı olmayan arkadaşlarımız, başvuru formuna sadece belirli eğitim için geleceğini beyan edenler. Onlar da isterlerse bir takımda yer alabilirler.

TAKIM Ad-Soyad Okul Bölüm Sınıf
1 Mert ÜNALDI İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
1 Busenur Aktılav İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
1 Nilnaz AKBAŞOĞULLARI İYTE Şehir Planlama Mezun
1 Tunahan YADİGARBİGÜN İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
1 Eren Can Güleç İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
1 ceren coşkunışık İYTE Sehir ve bolge planlama Mezun
1 Muhammed Hasan INCE İYTE Matematik 2. sınıf
2 Tuğçe Tangüner Beykent Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
2 Serpil Civan İZMİR EKONOMİ ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
2 Şeref Berk Atik İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
2 Kaan Görmüş İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
2 Yunus sezer İYTE Fizik 3. sınıf
2 Ramazan ŞENEE Fırat üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
3 SAFA GÜNAY İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
3 Noyan Alperen İDİN İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 4. sınıf
3 Eda AZIN İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
3 azize karagöz İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
3 Ogün Bayraktar EGE ÜNV. Bilgisayar Programcılığı Mezun
3 Sümeyye Meryem Tezcan EGE ÜNV. Makine Mühendisliği Mezun
3 Anıl Adanır YAŞAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
4 Murat öz DEÜ Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
4 Aslı KUL İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
4 OYLUM SENA KAÇIK İYTE MATEMATİK 2. sınıf
4 Ayşe Buğse İNCE İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Mezun
4 Hazal onay İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
4 Cemal Sofuoğlu İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
4 Betül Tekne İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
4 Batuhan Sevinç EGE ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
5 Yagmur Aslantas DEÜ Bilgisayar Bilimleri Mezun
5 Zekiye Kirişci İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
5 Işıl Pınarbaşı İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
5 Gürkan Türkarslan İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
5 Onur KARAKOÇ İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
5 Egemen GÜNSAY İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
5 Doğuş Kahyaoğlu İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
6 İremnur Kulaksız İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
6 Yunus VERGİLİ İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
6 Seymur Babaşlı İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
6 Onur Ekin Gün Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
6 Osman Bozoğlu İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
6 Gülenay Kayadibi İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
6 KADER MERCİMEKOĞLU İYTE Matematik 3. sınıf
7 Cerenay Coşkun İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
7 Kevser BAL İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 4. sınıf
7 Mehmet Ali Gök İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
7 Derya Çakmak İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
7 ismail kandır İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 4. sınıf
8 Mehmet Arda AKSOYDAN İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
8 Mehmet Ali Karadayı İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
8 ÖMER ALPTUĞ ARDIÇ İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 4. sınıf
8 RAMAZAN ŞALCI İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 4. sınıf
8 Kaan Çağlan İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
8 ZEYNEP ÇUHADAROĞLU İYTE kimya 4. sınıf
9 Gökhan Bayrakcı İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
9 bengisu kantekin İYTE Matematik Mezun
9 Merve Aydın İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
9 Deniz YARADANAKUL İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
9 Didem Çelik İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
9 Egemen Günsay İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
9 Övünç Balam DEÜ Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
10 Asad Asadzade İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Hazırlık
10 SEVGI DURGUN İYTE Matematik 2. sınıf
10 Nuri Gümüş İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
10 Emre Yapıcı EGE ÜNV. Bilgisayar Programcılığı Mezun
10 Ekin Sonsaat İYTE Matematik 2. sınıf
10 Oğuz Kağan SARIASLAN İYTE inşaat mühendisliği 2. sınıf
11 Deniz Ay İYTE Kimya Müh. 2. sınıf
11 Sinan üremiş MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 1.sınıf
11 Baran Taylan İYTE Matematik 3. sınıf
11 Dilara Böbeş İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
11 Enes Furkan Fidan İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 1.sınıf
11 Renan ÖZER İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
11 Bora SAKTANBER İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
13 Murat Yılmaz DEÜ Maden Mühendisliği Mezun
13 Nevzat Tolga Bozdağ DEÜ Ekonometri 4. sınıf
13 Betül Aksoy İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
13 Murathan akıncık İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
13 Buse Korkmaz İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
13 Gözde Dereli Boğaziçi Üniversitesi Fizik 3. sınıf
14 Ege Selçuk Onay MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 1.sınıf
14 Nilay Yaren Çelikoklar DEÜ Matematik 4. sınıf
14 Merve Özler İZMİR EKONOMİ ÜNV. Endüstri müh 3. sınıf
14 Zeynel Orulluoglu İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
14 tünay özdiler İYTE matematik 2. sınıf
14 Muhammed Aydogdu İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
14 Meltem hamzaçelebioğlu Celal Bayar Üniversitesi Gıda Mühendisliği 2. sınıf
15 Şukrullo Kamolov İYTE Enerji Mühendisliği 1.sınıf
15 Kaniye güneş EGE ÜNV. Çevren mühendisliği Mezun
15 Baran Taylan İYTE Matematik 2. sınıf
15 Zekai Berkay Arslan İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
15 Mehmet Niyazi Kayı İYTE Fizik 2. sınıf
15 Nurtaç DEDE İYTE Kimya Mühendisliği 4. sınıf
16 Oğuzhan Düğüncü İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
16 Utku SAVAŞ İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
16 Metehan Yanık İYTE Matematik 1.sınıf
16 Zeynep Betül tezcan MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Makine Mühendisliği 2. sınıf
16 Sinan Üremiş MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 1.sınıf
16 BÜŞRA NAZ BOZBEY EGE ÜNV. Makine mühendisliği 4. sınıf
16 Ece Özlem Alkan İYTE Matematik 3. sınıf
17 Yunus Bekdaş İYTE Makine Mühendisliği 3. sınıf
17 Leyla Akbalık İYTE matematik 4. sınıf
17 Merve Bozoğlu İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
17 Sevim Tuğba Değirmencioğlu İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
17 Tinashe Zvihwati İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
17 Savaş YILDIRIM Ahmet Yesevi Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisans Mezun
17 ALPER ZURBA EGE ÜNV. Bilgisayar Programcılığı Mezun
17 Elif Hacısalihoğlu İYTE Matematik Mezun
IOT Yusuf Oğuzhan Uysal Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 4. sınıf
IOT Emre Can Avcıl İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
IOT Özgür Poyraz Yavuz İYTE Makina Müh. 1.sınıf
IOT Gizem Sarsınlar İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 1.sınıf
IOT Zeliha Fedayi İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
KİTAP Furkan Emre YILMAZ İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
MATH Merve Tufaner İYTE Matematik 3. sınıf
MATH Baransel YILDIZ İYTE Matematik 3. sınıf
MATH Oğuzhan Çetinbaş İYTE Matematik 3. sınıf
MATH Sabahat Defne Plattürk İYTE Matematik 3. sınıf
MATH Kerime Pamuk Çarpan İYTE Matematik 3. sınıf
MOBILE Irem Kaya İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
MOBILE Edip Enes Çakır İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Mezun
ÖZEL TAKIM-1 Emine Acar İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
ÖZEL TAKIM-1 İrem Kaşıkoğulları İZMİR EKONOMİ ÜNV. Endüstri Mühendisliği 3. sınıf
ÖZEL TAKIM-1 Zeynep Aylanç İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
ÖZEL TAKIM-1 Gökhan Kovanlılar İYTE Matematik 2. sınıf
ÖZEL TAKIM-2 Ömer Gülen İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
ÖZEL TAKIM-2 Fatih Hamza İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
ÖZEL TAKIM-2 İrem Kaya İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
ÖZEL TAKIM-2 Sezgin Sazlıoğullar İYTE inşaat mühendisliği 2. sınıf
ÖZEL TAKIM-3 Merve Koca MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
ÖZEL TAKIM-3 Naime Deniz İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
ÖZEL TAKIM-3 INTIZAR NAJIMADDINOVA MANİSA CELAL BAYAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
ÖZEL TAKIM-3 Buse İnce İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. Mezun
ÖZEL TAKIM-4 Engin Arslan Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
ÖZEL TAKIM-4 Burak Kizir Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
ÖZEL TAKIM-4 Önder ŞAHİN Fırat Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
Yunus Emre Barış Fırat üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
hakkı aydın taşoyan İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
Defne Yalın İYTE Fizik 2. sınıf
SEBAHAT KIZILTAŞ İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 3. sınıf
Ayşenur ERDEM İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
Ayça Damar İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
Öykü Andaç İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 2. sınıf
Heval Rojhat Önay GALATASARAY ÜNV. Felsefe 1.sınıf
ANTONY OGUTU NDOLO İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 1.sınıf
Ali Emre SAVAŞ YAŞAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
Uğurcan Çakmak YAŞAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. Mezun
Veli Gülmez İYTE Bilgisayar Programcılığı 2. sınıf
Ece Akgül Karabük Üniversitesi Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
M.Selim TOKER YAŞAR ÜNV. Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
Rana Coşkun İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 2. sınıf
HASAN DUYAR EGE ÜNV. Bilgisayar Programcılığı Mezun
Çağla Karahan İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 2. sınıf
seckin erbudak İYTE Elektrik-Elektronik, Haberleşme Müh. 2. sınıf
Mine Sağlamcı İYTE Mimarlık 4. sınıf
Tuğba Nur Aydoğmuş İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
ALPAY CAN ŞENER İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 4. sınıf
murat KARYAĞDI İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
Kıvanç Ersoy İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf
Elif Duran İYTE Bilgisayar/Yazılım Müh. 3. sınıf

Incudemy programını düzenleyenler ve destekleyenler: