FIT Fuarındayız

By on 2018-02-20 in News

Monovi olarak 22-25 Şubat 2018 tarihlerinde Fuarİzmir’de gerçekleşecek F.I.T’18 Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri fuarına katılıyoruz.  D-240 numaralı standımıza bekleriz.

 

MONOVİ IT AKADEMİ Agile/SCRUM EĞİTİMİ

By on 2017-03-17 in Training

Monovi IT Akademi olarak bu yılın ilk planlı eğitimini 16 Mart 2017 tarihinde Alsancak’ta gerçekleştirdik. Dopdolu bir 3 saatin ardından sohbetimizle biraz daha uzattık. Monovi IT Akademi olarak amacımız, teknik ve kişisel gelişim eğitimlerini İstanbul’a gitmeye gerek kalmadan aynı kalitedeki eğitimleri İzmir’de gerçekleştirmek ve mümkün olduğunca fazla IT uzmanı ve IT yöneticileri ile güncel teknik ve yönetimsel bilgiyi paylaşmak.

 

Proje Yönetimi ve Çeviklik Semineri

By on 2016-11-27 in Uncategorized

Proje yönetimi ve çevik ürün geliştirme ile ilgiliyseniz bu seminer size göre.

Özellikle Bilişim sektörüne yönelik seminerimizde güncel proje yönetimi pratiklerini ve methodlarını konuşacağız. Başta SCRUM olmak üzere Agile/Çevik yöntemlerini, PRINCE2 ile proje yönetimini ele alacağız. Yazılım proje yönetimine giriş için gerekli temel bilgileri edinmiş olacaksınız. Ayrıca tecrübelerimizi de paylaşıyor olacağız.

Kimler katılmalı?

  • Yazılım geliştirme ekibi takım liderleri,
  • Yazılım geliştiri
  • Proje yöneticileri
  • İş analistleri
  • Şirket yöneticileri

Yer: Teknoparkİzmir İnovasyon Merkezi, seminer salonu, İYTE Kampüsü, Urla/İzmir

Konuşmacı: Çağlar Türkal

Zaman:  5 Aralık 2016 Saat 14:00 – 17:00

Yes: Teknoparkİzmir İnovasyon Merkezi, Seminer Salonu,  İYTE Kampüsü, URLA/İZMİR

Organizasyon:

Monovi IT Akademi

Teknoparkİzmir

Kipu.club reaches 300.000 book info

By on 2016-10-15 in News, Solutions

Kipu, which is as book sharing mobile app has reached to 300.000 books in its database, targeting initially to Turkish book readers but plans to rollout to Europe next year.  We are very proud of our product and services under Kipu.club umbrella.  Development of new features is ongoing, which will make Kipu a more social platform and enabling its members an easier life on accessing publications whatever they want to read.

www.kipu.club